1/6

אודות מגבוני פרמיום
חברת מגבוני פרמיום קיימת משנת 2000. אנו מייבאים מכונות אוטומטיות למגבות חמות, ומשווקים למסעדות, בתי קפה, בתי מלון (ומקומות אחרים שהאירוח חשוב להם) מגבוני פרמיום, רגילים ומבושמים. המגבונים מיוצרים במפעל מוגן של "אילן" ע"י נערים עם צרכים מיוחדים ומשווקים למסעדות מוכנים בקופסאות.

היחס ללקוחותנו

אנו פועלים ב"לארג'יות" בלתי מקובלת בענף בכל הקשור ליחסים בינינו לבין לקוחותינו. אנו נותנים אמון מוחלט בלקוחות בכל הקשור לתשלומים ומאפשרים להם לשלם כאשר ביכולתם לשלם, ורואים ברכה בשיטת עבודה זו.

אירוח מסורתי

אברהם אבינו היה הראשון בעולם שאירח עם מגבת לחה. כמתואר ב"בראשית", פרק י"ח, אברהם הושיב את שלושת המלאכים המחופשים לקבצנים שפקדו את פתח אוהלו, ורחץ את רגליהם. הוא לא עשה זאת כדי שלא ילכלכו את השטיח של שרה, אלא כמנהג של כבוד ואירוח. בתמורה, המלאכים בירכו את אברהם ואת שרה בבן. 
אירוח עם מגבת לחה וחמה הוא נוהג מקובל בארצות רבות במזרח הרחוק, והועתק מהן על ידי חברות תעופה. משם הגיע המנהג אל מסעדות ובתי הקפה. פינוק זה מוגש בדרך כלל ללקוח עם החשבון. ההנאה וההפתעה של הלקוח מוצאות את ביטויין בקריאת ה "וואו" כתגובה אופיינית ובהעלאת התשר למלצר/ית. אתם מוזמנים לארח את לקוחותיכם במגבוני קסם!

נמרוד לויט

מגבוני פרמיום

טלפון: 04-6291925

נייד: 052-6571191
משרד ראשי : רחוב מלכי ישראל 5, זכרון יעקב